• Telefon: 608 396 840
  • Otwarte: 6:30 - 17:00
  • Adres: ul. Szkolna 68, Luboń

Codzienne zajęcia urozmaicamy dzieciom spacerami i wycieczkami, oraz uroczystościami przedszkolnymi. Pierwszą z nich jest pasowanie na przedszkolaka, podczas której dzieci rozpoczynające edukację, uroczyście, w obecności rodziców przyjmowane są do przedszkolnej społeczności.

W listopadzie wróżymy z fusów i nie tylko, podczas zabawy „andrzejkowej”. W grudniu odwiedza nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Przy pierniczku i orzeszku rodzinnie śpiewamy kolędy. W styczniu gościmy ukochane babcie oraz dziadków - tańcem i piosenką czcimy ich święto.

Na balu karnawałowym nie ma dzieci tylko: rycerze, kowboje, piraci, królewny, wróżki, czarodziejki, motyle, biedronki, kotki i inne bajkowe postaci, które ochoczo uczestniczą w tańcach i konkursach nagradzanych słodyczami.

about image


about image

W marcu jedziemy nad wodę, gdzie topimy eko Marzannę i witamy wiosnę. W kwietniu, w lesie lub ogrodzie szukamy wielkanocnego zajączka.

Dzień Matki, Dzień Ojca łączymy i Święto Rodziny obchodzimy.

1-szy dzień czerwca to wesoły dzień pełen niespodzianek, a w dniu ostatnim łzy lejemy bo ze starszakami się rozstajemy.

Każdego miesiąca dzieci uczestniczą w spektaklu teatralnym: aktorskim lub kukiełkowym. Cykliczne koncerty muzyki „na żywo”, na które zapraszamy również rodziców, stały się tradycją naszego przedszkola.