• Telefon: 608 396 840
  • Otwarte: 6:30 - 17:00
  • Adres: ul. Szkolna 68, Luboń
about image

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług niepublicznego przedszkola "Chatka Skrzatka" w Luboniu. Powstało w 1987 r. i od tej pory otacza dzieci troskliwą opieką i życzliwością. Ma ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie. Przedszkole jest kameralne. Mieści się w domu wolnostojącym, otoczonym ogrodem.

Przydomowy ogród jest miejscem swobodnych zabaw na świeżym powietrzu. Daje dzieciom możliwość przebywania wśród przyrody, obserwowania jej i pielęgnowania.

Dzieci uczestniczą w zajęciach rozwijających je społecznie, emocjonalnie, ruchowo, intelektualnie, artystycznie. Naszym celem jest wszechstronny rozwój dzieci, aby były dobrze przygotowane do nauki w szkole.Osiągamy to stosując metody, które pobudzają ich aktywność w poznawaniu i rozumieniu siebie i świata. Dają radość odkrywania, ćwiczą i doskonalą umiejętności poprzez działanie. Dostarczanie właściwych wzorców uczy dzieci kultury bycia i wprowadza w świat wartości uniwersalnych takich jak: dobro, prawda, miłość, piękno.

Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przedszkole działa na mocy zezwolenia Burmistrza Miasta Luboń i Kuratorium Oświaty. Zależy nam, aby dzieci powierzone naszej opiece były bezpieczne i zdrowe. Bawiąc się i ucząc spędzały czas w miłej, rodzinnej atmosferze.

about image